Kur iegādāties lētas avio biļetes?

05.04.11 16:41

Uzņēmums Astra Tūre vēlas vērst jūsu uzmanību uz mūsdienīgu līdzekli, kas ļauj iegādāties avio biļetes lēti un operatīvi – portālu Aviokase.lv. Uzņēmuma vēstures ilgums sasniedz gandrīz sešpadsmit, bet portāls – piecus gadus; šie gadi nav pavadīti veltīgi – tie mums ir snieguši nenovērtējamu pieredzi, pateicoties kurai jebkurš izceļotājs var iegādāties lētu avio biļeti maksimāli ērti, neizejot no mājām. Aviokase.lv tika veltīta pasaules ekonomikas krīzes gados: izpārdoto avio biļešu apjoms Interneta tīklā pieauga vairāk kā divas reizes. 2010.gadā izveidoja jaunu portāla versiju, kura atšķiras ar vēl lielāku funkcionalitāti un ērtībām lietotājiem.

Iespējas, ko pasažieriem piedāvā portāls Aviokase.lv savā mūsdienu variantā, ir diezgan plašas. Lidojumu variantu meklēšana realizējas pēc daudziem kritērijiem, kuru vidū – ne tikai izlidojumu un ielidojumu pilsētas vai lidostas un paredzamā lidojuma datums, bet arī pasažiera personīgās vēlmes, attiecināmas uz lidojuma klasi, aviokompānijas izvēli, kā arī vecuma grupas kritēriji. Informatīvā bāze, kurā norisinās variantu meklēšana, ir pietiekami plaša; tā ietver ziņas par reisiem, ko daudzie aviopārvadātāji veic starp dažādām pilsētām.

Astra Tūre kompleksuma ziņā ir piemērota šādu darbību īstenošanai. Portāls Aviokase.lv – tā ir ne tikai iespēja ātri un ērti iegādāties avio biļetes, bet arī aktuālas informācijas ieguves avots saistībā ar aviopārvadājumiem, aviokompāniju jaunumiem, valsts orgāniem, kas regulē pārvadātāju darbību. Bez tam mūsu portālā, vadoties pēc vairākiem kritērijiem, jūs varēsiet sameklēt viesnīcu pilsētā, uz kuru lidojat.

Vēlaties vienmēr būt informēti par notikumiem aviācijas pasaulē un regulāri sekot līdzi labākajiem aviokompāniju piedāvājumiem?
Parakstieties par paziņojumu izsūtīšanu, ko veic mūsu aviokompānija: visa jūs interesējošā informācija tiks nosūtīta uz jūsu elektroniskā pasta adresi. Par visizdevīgākajiem piedāvājumiem jūs uzzināsiet pirmais, bet lētas avio biļetes varēsiet iegādāties vēl ērtāk.

Šodien kompānija Astra Tūre – kā tas ir bijis vienmēr – turpina strādāt pie tā, lai lēti un ātri iegādāties avio biļetes spētu jebkurš Interneta tīkla lietotājs. Izmantojiet mūsu portālu Aviokase.lv un padariet savu ceļojumu debesīs sevišķi patīkamu!

Atpakaļ